Senzomotorická podložka PS01 HMS
  • Senzomotorická podložka PS01 HMS
  • Senzomotorická podložka PS01 HMS

  Senzomotorická podložka PS01 HMS

  #36_013

  Balanční masážní senzomotorická podložka je vhodným masážním doplňkem při dlouhotrvajícím sezení. Působí příznivě při bolestech páteře.
  Průměr: 35 cm.

  465,12 Kč
  s DPH
  Množství
  Skladem

  Dodá partner: Abistore Sport
  Produkty
            1542
  Dodání
         2 - 5 dní
  Popis

  Masážní senzomotorická podložka o průměru 35 cm


  Balanční senzomotorická podložka slouží k tréninku motorické koordinace, rovnováhy a celkového držení těla. Podložku lze velmi snadno dohustit jehlou podle toho, jak moc chceme měnit obtížnost cvičení rovnováhy.

  Tato nestabilní, senzomotorická podložka je ideální pro balanční cvičení při fitness nebo tvarování postavy, k tréninku sportovce ak rehabilitaci. Používá se také ke zdravému sezení k odlehčení páteře při bolestech zad. Je ideální volbou k procvičování stabilizačních svalů a vzpřimovačů páteře, v důsledku čehož podporuje správné držení těla při sezení. Při rehabilitacích se často využívá k nácviku správné rovnováhy těla. Balanční podložka je plně bezpečná a vhodná pro všechny věkové kategorie uživatelů.

  Podložku můžete používat k procvičování rovnováhy, posilování zádových nebo břišních svalů a masáž chodidel. Podložku lze použít i pro odlehčené sezení, neboť podporuje elasticitu zádového a břišního svalstva, aniž by se namáhalo a unavovalo.

  Výhody:

  • speciální proti smykový povrch
  • ideální pomůcka pro eliminování bolestí zad v důsledku dlouhotrvajícího sezení
  • prokázané masážní a rehabilitační účinky

  Technické parametry:

  • materiál: PP
  • průměr: 35 cm
  Detaily produktu
  #36_013
  5907695500219