Masážní míček BLC01 Lacrosse Ball HMS
  • Masážní míček BLC01 Lacrosse Ball HMS
  • Masážní míček BLC01 Lacrosse Ball HMS

  Masážní míček BLC01 Lacrosse Ball HMS

  #36_359

  Speciální masážní míček vhodný pro svalovou relaxaci po náročném tréninku. Lakrosový míček uvolní svalové napětí i v obtížně dostupných místech těla.

  118,02 Kč
  s DPH
  Množství
  Skladem

  Dodá partner: Abistore Sport
  Produkty
            1542
  Dodání
         2 - 5 dní
  Popis

  Lakrosový míček


  Speciální masážní míček Lacrosse Ball HMS je vhodný pro svalovou relaxaci po náročném tréninku. Silikonový míč účelně uvolní svalové napětí i v obtížně dostupných místech těla. To má za následek zvýšení síly, výdrže a dynamiky.

  Výhody:

  1. Lepší krevní oběh a efektivnější cvičení: používání lakrosového míčku zlepšuje prokrvení svalů. Aktivní strečink může proniknout hlouběji do svalů, čímž se sníží riziko zranění po cvičení. Zlepšuje také strukturu pojivové tkáně kolem svalů. Síla svalů se lépe přenáší a cviky se stávají efektivnějšími.

  2. Snížení svalové únavy a stresu: lakrosový míček bojuje s dlouhotrvajícími body bolesti. Bolestivé spouštěče zmizí z každodenního pohybu a zajistí lepší držení těla a menší únavu. Uvolňuje svaly, snižuje celkovou hladinu stresu a zvyšuje odolnost autoimunitního systému.

  3. Zlepšení polohy zad: s lakrosovým míčkem můžete zvýšit mobilitu a flexibilitu. Tým se snižuje možnost zasunuté preferenční polohy.

  Technické parametry:

  • Materiál: silikon
  • Průměr: 6,5 cm
  Detaily produktu
  #36_359
  5907695519389