Čistič tréninkového vybavení Cleaner DBX Bushido 200 ml
  • Čistič tréninkového vybavení Cleaner DBX Bushido 200 ml
  • Čistič tréninkového vybavení Cleaner DBX Bushido 200 ml

  Čistič tréninkového vybavení Cleaner DBX Bushido 200 ml

  #47_078

  Čistič tréninkového vybavení je přípravek určený k udržování hygienicky čistých tkanin sportovního vybavení - zejména boxerských rukavic, obuvi, přileb a chráničů.

  346,12 Kč
  s DPH
  Množství
  Skladem

  Dodá partner: Abistore Sport
  Produkty
            1542
  Dodání
         2 - 5 dní
  Popis

  Čistič tréninkového vybavení


  Čistič tréninkového vybavení
  DBX BUSHIDO Cleaner je přípravek určený k udržování hygienicky čistých tkanin sportovního vybavení – zejména boxerských rukavic, obuvi, přileb a chráničů.

  Speciálně vyvinuté složení přípravku odděluje částečky nečistot od povrchu tkaniny, díky čemuž čistí rychle, snadno a účinně a výrazně omezuje pronikání nečistot zpět do již vyčištěného povrchu.

  Hlavní čistící složkou přípravku je aktivní kyslík, který neoslabuje strukturu čištěné textilie a nemění jej barvu. Přípravek účinně odstraňuje skvrny a zabíjí bakterie, viry, plísně. DBX Cleaner má příjemnou, svěží vůni.

  Použití: přípravek se pomocí rozprašovače nanese na tkaninu a několik hodin se nechá zaschnout, následně se ošetřené místo otře vlhkým hadříkem.

  Upozornění: přípravek je určen pouze pro tkaniny, není vhodný pro přírodní a syntetickou kůži. V případě chráničů pro bojové sporty jej tedy nanášejte pouze na vnitřní strany vybavení.

  Dávkování: přípravek je koncentrovaný a například k vyčištění rukavic postačí 2 – 3 ml.

  Technické parametry:

  • Objem: 200 ml
  Detaily produktu
  #47_078
  5902539019940